Obszar działania (właściwość miejscowa)


Komornik Sądowy Arkadiusz Wajnor prowadzi postępowania egzekucyjne na terenie całego kraju, w szczególności na obszarze właściwości Sądu Rejonowego w Śremie.

Zgodnie z art. 8 ust. 5 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o komornikach sądowych i egzekucji wierzyciel ma prawo wyboru komornika na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. W przypadku wyboru komornik działa poza obszarem swojego rewiru komorniczego.

Wierzyciel - dokonując wyboru komornika - składa wraz z wnioskiem o wszczęcie egzekucji oświadczenie na piśmie, że korzysta z prawa wyboru komornika.


 

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Śremie Arkadiusz Wajnor jest właściwy dla przeprowadzenia egzekucji (w tym egzekucji z nieruchomości) dla następujących miast i gmin:

 

Miasto i Gmina Śrem (63-100)

Miejscowości: Barbarki, Binkowo, Błociszewo, Bodzyniewo, Borgowo, Bystrzek, Dalewo, Dąbrowa, Dobczyn, Gaj, Grobelka, Grodzewo, Grzymysław, Góra, Jeleńczewo, Kadzewo, Kaleje, Kawcze, Krzyżanowo, Luciny, Łęg, Marianowo, Marszewo, Mateuszewo, Mechlin, Mórka, Niesłabin, Nochowo, Nochówko, Olsza, Ostrowo, Pełczyn, Psarskie, Pucołowo, Pysząca, Sosnowiec, Szymanowo, Śrem, Tesiny, Wirginowo, Wyrzeka, Zbrudzewo.

 

Miasto i Gmina Mosina (62-050, 62-053, 62-022, 61-160)

Miejscowości: Babki, Baranowo, Baranówko, Bogulin, Bolesławiec, Borkowice, Czapury, Daszewice, Drużyna, Dymaczewo Nowe, Dymaczewo Stare, Głuszyna Leśna, Jeziory, Konstantynowo, Krajkowo, Krosinko, Krosno, Kubalin, Ludwikowo, Mieczewo, Mosina, Nowinki, Pecna, Radzewice, Rogalin, Rogalinek, Sasinowo, Sowiniec, Sowinki, Świątniki, Wiórek, Żabinko.

 

Miasto i Gmina Brodnica (63-112)

Miejscowości: Boreczek, Brodnica, Brodniczka, Chaławy, Esterpole, Grabianowo, Grzybno, Górka, Iłówiec, Iłówiec Wielki, Jaszkowo, Kopyta, Ludwikowo, Manieczki, Ogieniowo, Piotrowo, Przylepki, Rogaczewo, Sucharzewo, Sulejewo, Szołdry, Tworzykowo, Zakrzewek, Żabno, Żurawiec.

 

Miasto i Gmina Dolsk (63-140)

Miejscowości: Biedaszkowo, Błażejewo, Brzednia, Brześnica, Dolsk, Drzonek, Gajewo, Gawrony, Kadzyń, Kotowo, Księginki, Lipówka, Lubiatowo, Lubiatówko, Maliny, Małachowo, Masłowo, Mełpin, Międzychód, Miranowo, Mszczyczyn, Nowiec, Nowieczek, Olszyna, Orliniec, Ostrowieczko, Ostrowieczno, Pinka, Podlesie, Pokrzywnica, Rusocin, Trąbinek, Wieszczyczyn, Wygoda.

 

Miasto i Gmina Książ Wlkp. (63-130)

Miejscowości: Brzóstownia, Charłub, Chrząstowo, Chwałkowo Kościelne, Dębniak, Feliksowo, Gogolewo, Gogolewko, Halin, Jarosławki, Kiełczyn, Kiełczynek, Kołacin, Konarskie k. Książa, Konarzyce, Książ Wlkp., Łężek, Ługi, Mchy, Międzybórz, Obreda, Radoszkowo, Radoszkowo Drugie, Sebastianowo, Sroczewo, Świączynek, Świączyń, Włościejewice, Włościejewki, Zaborowo, Zakrzewice, Zawory.

 

Alfabetyczny wykaz miejscowości:

B

Babki, Baranowo, Baranówko, Barbarki, Biedaszkowo, Binkowo, Błażejewo, Błociszewo, Bodzyniewo, Bogulin, Bolesławiec, Boreczek, Borgowo, Borkowice, Brodnica, Brodniczka, Brzednia, Brześnica, Brzóstownia, Bystrzek

 

C

Chaławy, Charłub, Chrząstowo, Chwałkowo Kościelne, Czapury

 

D

Dalewo, Daszewice, Dąbrowa, Dębniak, Dobczyn, Dolsk, Drużyna, Drzonek, Dymaczewo Nowe, Dymaczewo Stare

 

E

Esterpole

 

F

Feliksowo

 

G

Gaj, Gajewo, Gawrony, Głuszyna Leśna, Gogolewo, Gogolewko, Góra, Górka, Grabianowo, Grobelka, Grodzewo, Grzybno, Grzymysław

 

H

Halin

 

I

Iłówiec, Iłówiec Wielki

 

J

Jarosławki, Jaszkowo, Jeleńczewo, Jeziory

 

K

Kadzewo, Kadzyń, Kaleje, Kawcze, Kiełczyn, Kiełczynek, Kołacin, Konarskie k. Książa, Konarzyce, Konstantynowo,  Kopyta, Kotowo, Krajkowo, Krosinko, Krosno, Krzyżanowo, Książ Wlkp., Księginki, Kubalin

 

L

Lipówka, Lubiatowo, Lubiatówko, Luciny, Ludwikowo

 

Ł

Łęg, Łężek, Ługi

 

M

Maliny, Małachowo, Manieczki, Marianowo, Marszewo, Masłowo, Mateuszewo, Mchy, Mechlin, Mełpin, Mieczewo, Międzybórz, Międzychód, Miranowo, Mosina, Mórka, Mszczyczyn

 

N

Niesłabin, Nochowo, Nochówko, Nowiec, Nowieczek, Nowinki

 

O

Obreda, Ogieniewo, Olsza, Olszyna, Orliniec, Ostrowieczko, Ostrowieczno, Ostrowo

 

P

Pecna, Pełczyn, Pinka, Piotrowo, Podlesie, Pokrzywnica, Przylepki, Psarskie, Pucołowo, Pysząca

 

R

Radoszkowo, Radoszkowo Drugie, Radzewice, Rogaczewo, Rogalin, Rogalinek, Rusocin

 

S

Sasinowo, Sebastianowo, Sosnowiec, Sowiniec, Sowinki, Sroczewo, Sucharzewo, Sulejewo, Szołdry, Szymanowo

 

Ś

Śrem, Świączynek, Świączyń, Świątniki

 

T

Tesiny, Trąbinek, Tworzykowo

 

W

Wieszczyczyn, Wiórek, Wirginowo,Włościejewice, Włościejewki, Wygoda

 

Z

Zaborowo, Zakrzewek, Zakrzewice, Zawory, Zbrudzewo

 

Ż

Żabinko, Żabno, Żurawiec